Aquaparky

Dovolenka pod Tatrami sa nemôže zaobísť bez návštevy obľúbených podtatranských aquaparkov. Vyrazte za zábavou, oddychom a relaxom do jedného z celoročne otvorených zariadení.

AquaCity Poprad – ponúka 13 vonkajších a vnútorných bazénov, tobogány, množstvo atrakcii a wellness centrum priamo pod Tatrami. Okrem rôznych vodných atrakcií a termálnej vody ponúka toto miesto aj možnosť návštevy fitness centra, veľký plavecký bazén, wellness svet, kryoterapiu, či Laser Show.

Tatralandia – jeden z najväčších celoročných vodných zábavných parkov na Slovensku. Nachádza pri Liptovskom Mikuláši a ponúka množstvo vnútorných aj vonkajších vodných aktivít. Celé rodiny tu majú možnosť stráviť chvíle plné relaxu a zábavy. Je vzdialený 2 km od Liptovského Mikuláša. K dispozícii je 14 bazénov, z toho 9 celoročných. Súčasťou areálu je Tropical Paradise, Keltský saunový svet a Wellnes Paradise a Surf Waves.

Thermal Park Vrbov – unikátne miesto relaxu a regenerácie pre celú rodinu. Aj tu môžete počas celého roka zregenerovať svoje telo v termálnych bazénoch s geotermálnou vodou s obsahom minerálnych látok, ktoré sú prospešné pre náš organizmus. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26°do 38°C. Najmenší členovia rodiny sa zabavia pri animáciach a atrakciach, ktoré tu na nich čakajú. Dopriať si môžete aj originálne thajské masáže a plážový volejbal. Termálne kúpalisko sa nachádza v obci Vrbov, medzi Popradom a Kežmarkom.

Vodný park Bešeňová – termálne srdce Liptova. Tunajšia termálna voda obsahuje veľké množstvo minerálov, ktoré majú blahodarný účinok na pohybové ústrejenstvo a dýchacie cesty. Súčasťou areálu vodného parku je aj wellness saunový svet Harmónia.