Ubytovanie

Komfortné ubytovanie v piatich rovnako vyzerajúcich domčekoch priamo pod Vysokými Tatrami s výhľadom, aký nenájdete nikde inde na Slovensku a s golfovým ihriskom priamo za oknami.

Ak by sme mali opísať Royal Village jednou vetou, lepšie by sme to nedokázali. V Royal Village sa totiž spája to najkrajšie, čo pod strechou Slovenska môžete nájsť: príjemné prostredie, rozmanité služby a prírodné i historické poklady na dosah ruky. Jedinečnosť ubytovania sa skrýva už v samotnej konštrukcii našich dovolenkových domčekov. Práve preto sú vyhľadávaným podtatranským ubytovaním pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry, ale tiež pre menšie teambuildingové akcie. Ak ste vášnivým golfistom, nemôžete nájsť atraktívnejšie ubytovanie ako uprostred golfového ihriska.

Základom pre čo najväčšie využitie času stráveného v Royal Village je kombinácia najrôznejších zážitkov (ktorých je v okolí neúrekom) počas dňa a večery strávené v diskrétnych, plne vybavených domčekoch s terasou. Takáto kombinácia zabezpečí, že v každom počasí budete vedieť z pobytu u nás vyťažiť maximum. Domčeky obsahujú všetko, čo od moderného bývania očakávate – klimatizáciu, vybavenú kuchyňu, TV a obývací priestor s presklenými dverami na terasu.

Prezrite si naše domčeky a okolie rezortu Royal Village. Už teraz sa tešíme, že vás budeme môcť privítať.

Výstavba apartmánov a zvýšenie zamestnanosti v MAS Spiš