O nás

Nechajte povinnosti za dverami vášho domova a vyrazte za jedinečnými zážitkami do Vysokých Tatier. Royal Village je ideálnou destináciou pre rodinnú dovolenku, víkend v kruhu priateľov či romantiku vo dvojici. Vášnivých golfistov určite poteší 9-jamkové ihrisko s veľkorysými odpaliskami, ktoré sa nachádza iba pár krokov od dovolenkových chát.

Plne vybavené dovolenkové domčeky s priestrannou terasou ponúkajú rozprávkové výhľady na scenériu Vysokých Tatier ako aj celú podtatranskú oblasť a panoramatický výhľad na všetky okolité obce. Okrem toho vás nadchnú minimalistickým dizajnom, pocitom útulnosti, moderným vybavením a spojením s prírodou.

Okolie Royal Village ponúka široké spektrum voľnočasových aktivít. Dovolenku tak môžete stráviť spoznávaním našich veľhôr alebo ich okolia v sedle vášho bicykla, návštevou množstva atrakcií, historických pamiatok, aquaparkov či lyžovaním. Chvíle oddychu po náročnom dni si môžete užiť pri pohári prosecca a nekonečných debatách plných smiechu v pohodlí domčeka.

Vychutnať si tiež môžete prvotriednu gastronómiu len pár metrov od vášho ubytovania, v reštaurácii Clubhouse, ktorá ponúka aj degustáciu vína a skvelé menu. V Royal Village veríme, že vaša dovolenka u nás bude naplnená oddychom a zážitkami, na ktoré budete spomínať ešte veľmi dlho.

Výstavba apartmánov a zvýšenie zamestnanosti v MAS Spiš