Pobyt s green fee v Royal Village

Užite si dokonalý golfový únik v srdci malebného Royal Village Malý Slavkov, kde luxus a pohoda idú ruka v ruke s nezabudnuteľným golfovým zážitkom. Predstavujeme Vám exkluzívny 2-nocový pobyt, ktorý je šitý na mieru pre milovníkov golfového športu, relaxu a posúva Vaše golfové zážitky na novú úroveň, vrátane pohodlia požičania špičkovej golfovej výstroje, ktorá Vám umožní vydať sa na ihrisko bez starostí.

Greeny, ktoré oslovujú – Vaša vášeň pre golf dostane nový rozmer na dvoch z najrenomovanejších golfových ihriskách v regióne. V cene pobytu je zahrnuté Green Fee na Royal Valley Golf Course, kde sa môžete pustiť do hry na ihrisku, ktoré je známe svojimi výzvami a krásnymi výhľadmi. Okrem toho môžete preskúmať aj Black Stork Golf Course, ihrisko, ktoré je obklopené nádhernou prírodou a ponúka perfektné podmienky pre zlepšenie Vašej hry.

Gastronomické potešenie – Začnite každý deň bohatými raňajkami a zakončite ho gurmánskym zážitkom pri večeri v Clubhouse Restaurant. Naše menu je plné lokálnych špecialít a medzinárodných delikates, pripravených z čerstvých a kvalitných surovín, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie chute.

Wellness, kde relaxuje telo aj duša – Po dni strávenom na golfovom ihrisku sa môžete oddať relaxu v Aquacity Poprad. Wellness pobyt zahŕňa prístup do sveta vôd, sáun a spa procedúr, kde regenerácia tela a ducha je na prvom mieste. Ponorte sa do teplých geotermálnych bazénov, nechajte sa masírovať vodnými tryskami alebo si doprajte chvíľu ticha v saunovom svete.

Ubytovanie na úrovni – V Royal Village Malý Slavkov Vás čaká ubytovanie, ktoré spája komfort, súkromie a prvotriedne služby. Na výber máte z rôznych typov ubytovania, od štýlových apartmánov až po luxusné vilky, kde si každý nájde svoje ideálne miesto pre odpočinok.

Pripravte sa na nezabudnuteľný golfový pobyt, kde každý deň prináša nové dobrodružstvá, relax a neopakovateľné zážitky. Objavte krásu golfových ihrísk, potešte svoje zmysly vynikajúcim jedlom a načerpajte novú energiu v jednom z najlepších wellness centier. Royal Village Malý Slavkov je miestom, kde sa golfový sen stáva skutočnosťou.

Cena: 499 €
Rezervovať tento balíček
DCIM100MEDIADJI_0939.JPG