Jazda na lyžiach vo Vysokých Tatrách so skipasom

Užite si atmosféru zimy, oddych, pokoj a krásu zasneženej krajiny u nás pod Tatrami! Prežite novoročný relax trochu inak. Lyžovačka, zimná turistika alebo večer strávený vo wellness po dni strávenom na tatranskom vzduchu, pri športe, či iných zimných aktivitách.

Zabudnite na stres a zhon, u nás si užijete zimnú pohodu na horách s rodinou alebo priateľmi. Užite si zimný pobyt pod Tatrami, v bezpečí v pohodlí súkromných apartmánov.

Pri príchode na váš bude čakať prekvapenie v podobe malej novoročnej pozornosti od nás.
V rámci rezortu môžete využiť služby našej fantastickej reštaurácie Clubhouse Restaurant, ktorú máte priamo v areáli! Každý z našich apartmánov, ako aj dovolenkový domček je vybavený kuchynkou, takže príprava vianočnej večere sa môže konať vo vašej réžii.

*Cena ubytovania sa vzťahuje na minimálnu dĺžku pobytu 3 noci.

*V cene ubytovania máte zahrnuté raňajky pre 2 osoby a 1 dieťa, cena obsahuje 1-denný skipas do lyžiarskych stredisiek Vysoké Tatry pre 2 osoby a 1 dieťa.

*Cena zahŕňa ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa zdarma v termíne od 03.01.2024 do 24.03.2024, prípadne si môžete dokúpiť polpenziu/večere v našej reštaurácií Clubhouse priamo v areáli rezortu.

Pre kalkuláciu pobytu na viac nocí nás neváhajte kontaktovať.

Cena: 499 €
Rezervovať tento balíček