4-dňový pobyt s wellness a lanovkou na Skalnaté pleso

Začnite leto dovolenkou vo Vysokých Tatrách, rezervujte si pobyt v komfortne zariadených dizajnových apartmánoch s výhľadom na tie najvyššie tatranské štíty. Úchvatná príroda, najrôznejšie možnosti oddychu, pobyt na čerstvom vzduchu a množstvo zážitkov sú zárukou skvelej dovolenky.

Pobytu na čerstvom vzduchu si tu môžete dožičiť naozaj do sýtosti. Chutné jedlo si tak budete môcť vychutnávať pod holým nebom, v ničím nerušenom prostredí a s neopakovateľným výhľadom priamo v golfovom rezorte. Súčasťou každého apartmánu, či dovolenkového domčeka v Royal Valley je aj vlastná terasa.

Skvelým spestrením bude pre vás, milí hostia, výlet lanovkou na Skalnaté pleso, ktoré je bránou na Lomnický štít. V cene lístka na lanovku je obojsmerná jazda. Po turistike môžete relaxovať v bazénoch AquaCity Poprad, kde v cene pobytu máte celodenný vstup. V cene pobytu je jedna osoba do 15 rokov grátis. Stravovanie nie je súčasťou balíčka, môžete využiť služby našej reštaurácie Clubhouse priamo v areáli rezortu.

*Pobytový balíček je platný v termíne od 15.6.2024 do 30.10.2024.

* Teraz môžete tento pobyt získať v špeciálnej cene od 369 € za celý pobyt.

Cena: 369 €
Rezervovať tento balíček
Family with a small yellow dog resting on a pier and looking at lake and foggy mountains
DCIM101MEDIADJI_0002.JPG