Apartmán Royal Views 2+0

Apartmány Royal Views, Royal Village vás nadchnú pocitom útulnosti a poskytnú vám jedinečné výhľady na kráľovské Tatry a krásne golfové greeny. 

V našom rezorte nájdete 2 tieto apartmány, ktoré vám poskytnú bezprostredné spojenie s okolitou prírodou. Apartmán je navrhnutý v minimalistickom dizajne a je vhodný ako pre páry, tak aj pre rodinné dovolenky. Apartmán sa nachádza v prvom objekte „A“ a „C“ s vlastným parkoviskom uprostred golfového ihriska, niekoľko metrov od reštaurácie Clubhouse.

Každý apartmán v golfovom resorte disponuje manželskou posteľou, v ktorej si každý príde na výdatný a ničím nerušený spánok. Súčasťou vybavenia je samozrejme TV, miestnosť je vybavená s plne zariadenou kuchyňou a jedálenským kútom. V niektorých apartmánoch sa nachádza klimatizácia. Dokonalým miestom pre váš oddych a spoločné chvíle bude aj priestranná vonkajšia terasa, ktorá je súčasťou každého apartmánu. Apartmán má priechodný interiérový vstup a možno ho objednať ako komplexný apartmán pre 4+2 osoby s 2 spálňami alebo ako samostatný apartmán pre 2 osoby.

Využite možnosť objednania si stravovania, raňajky či polpenziu môžete vychutnávať v našej Clubhouse Restaurant alebo využiť možnosť objednania raňajkového košíka priamo do apartmánu.

Vybavenie apartmánu

  • manželská posteľ, samostatná terasa, balkón a posedenie
  • obývacia miestnosť, TV s konferenčným stolíkom
  • kuchyňa – chladnička s výparníkom, varná doska, varná kanvica, mikrovlnná rúra, umývačka riadu
  • kúpeľňa – sprchovací kút
  • kúpeľňa so sociálnym zariadením
  • kávovar Nespresso a sada káv

Doplňujúce informácie 

Súčasťou apartmánu je aj rozkladacia prístelka. Doplatok pri použití prístelky jednou osobou je 15 €, v prípade dvoch osôb na prístelke 30 €.

Cena: Od 99 €
Rezervovať toto ubytovanie
Umývačka riadu
Klimatizácia
Detská postieľka na vyžiadanie
Terasa
Manželská posteľ
Fén
Sprchovací kút
Plne vybavená kuchyňa
SAT TV
Wi-Fi