Stravovanie v Clubhouse Restaurant

Clubhouse Restaurant nájdete v areáli Royal Valley, len 100 metrov od apartmánov Royal Village. Vďaka jej dostupnosti tak nemusíte tráviť dlhé hodiny varením a skvelé jedlo si môžete vychutnať v Clubhouse s priamym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Interiér tejto mladej, len dvojročnej reštaurácie, vyniká svojím jedinečným dizajnom, čistými líniami a masívnymi drevenými stenami či stropom. V Clubhouse Restaurant zažijete na jednom mieste nielen gastronomický ale aj estetický zážitok. Lepšie miesto na spoločný obed či večeru počas vášho pobytu si ani nevieme predstaviť!
 
Obed alebo večera v Clubhouse
Okrem raňajok si môžete v reštaurácii Clubhouse posedieť s rodinou či priateľmi na chutnom obede či večeri a relaxovať v modernom interiéri či dychberúcom výhľade na Tatry a okolité golfové greeny.
Naše Menu si môžete pozrieť na webovej stránke www.clubhouserestaurant.sk/menu .

Rodinné a firemné podujatia
Ak plánujete rodinné podujatie, oslavu svojich narodenín či hľadáte svadobnú sálu pod Tatrami alebo to najlepšie miesto pre firemnú konferenciu či teambuilding pre svojich zamestnancov, práve ste našli to ideálne miesto! V Clubhouse Restaurant máme bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych typov podujatí. Ich ponuku môžete tiež nájsť na webe reštaurácie, www.clubhouserestaurant.sk/podujatia .

DCIM100MEDIADJI_0939.JPG

Viac informácií